Kilka ciężarówek w wypadku – E4 zamknięta w pobliżu Rosersberg

Data:

Autostrada E4 została zamknięta w kierunku południowym na węźle Rosersberg w Sigtuna, na północ od Sztokholmu, po wypadku z udziałem kilku ciężarówek.

„Ma to duży wpływ na ruch, ponieważ jest całkowicie zamknięta.” – powiedział Per Fahlström, rzecznik policji w regionie Sztokholmu. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez helikopter pogotowia ratunkowego.

Trzy ciężarówki brały udział w wypadku, który miał miejsce krótko po godzinie 10.30. – „Mamy zderzenie tylne i jeden, który przekoziołkował i również brał udział w wypadku.” – powiedziała Josefin Lindblom, operator dowodzenia w służbach ratowniczych i kontynuuje:

„Jest całkowity zastój. Ciężarówki stoją obok siebie. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez helikopter pogotowia ratunkowego. Nie wiadomo, jakie ma obrażenia.”

W związku z prowadzonymi pracami ratowniczymi droga jest zamknięta. Co najmniej jedna z ciężarówek będzie musiała zostać odholowana z miejsca zdarzenia – podają służby ratunkowe.

Policja jest na miejscu zdarzenia, aby pomóc w zarządzaniu ruchem. Pojazdy jadące z północy są kierowane na zjazd Rosersberg. Korki są bardzo długie liczące kilka kilometrów, donosi radio P4.

Nie ma prognozy, kiedy ruch zostanie ponownie otwarty. Policja wszczęła wstępne dochodzenie w sprawie rażącego zaniedbania w ruchu drogowym i spowodowania obrażeń ciała.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Szwedzcy politycy chcą wprowadzić wyjątkową strefę – do imprezowania

Politycy z partii Moderaterna chcą utworzenia specjalnej strefy promującej życie kulturalne w Sztokholmie. Ich celem jest przyciągnięcie większej...

Pożar zniszczył pizzerię w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego pożaru w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby, który...

Strzelanina w Bredäng: Mężczyzna poważnie ranny, sprawcy na wolności

Wczesnym rankiem w Bredäng, południowym przedmieściu Sztokholmu, doszło do brutalnego ataku, w wyniku którego mężczyzna został poważnie ranny....

Słońce przyczyną zakłóceń w ruchu metra w Sztokholmie

Wysoka temperatura i intensywne słońce przysporzyły znacznych problemów komunikacyjnych na zielonej linii metra w Sztokholmie, szczególnie w kierunku...