Kilka ciężarówek w wypadku – E4 zamknięta w pobliżu Rosersberg

Data:

Autostrada E4 została zamknięta w kierunku południowym na węźle Rosersberg w Sigtuna, na północ od Sztokholmu, po wypadku z udziałem kilku ciężarówek.

„Ma to duży wpływ na ruch, ponieważ jest całkowicie zamknięta.” – powiedział Per Fahlström, rzecznik policji w regionie Sztokholmu. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez helikopter pogotowia ratunkowego.

Trzy ciężarówki brały udział w wypadku, który miał miejsce krótko po godzinie 10.30. – „Mamy zderzenie tylne i jeden, który przekoziołkował i również brał udział w wypadku.” – powiedziała Josefin Lindblom, operator dowodzenia w służbach ratowniczych i kontynuuje:

„Jest całkowity zastój. Ciężarówki stoją obok siebie. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez helikopter pogotowia ratunkowego. Nie wiadomo, jakie ma obrażenia.”

W związku z prowadzonymi pracami ratowniczymi droga jest zamknięta. Co najmniej jedna z ciężarówek będzie musiała zostać odholowana z miejsca zdarzenia – podają służby ratunkowe.

Policja jest na miejscu zdarzenia, aby pomóc w zarządzaniu ruchem. Pojazdy jadące z północy są kierowane na zjazd Rosersberg. Korki są bardzo długie liczące kilka kilometrów, donosi radio P4.

Nie ma prognozy, kiedy ruch zostanie ponownie otwarty. Policja wszczęła wstępne dochodzenie w sprawie rażącego zaniedbania w ruchu drogowym i spowodowania obrażeń ciała.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Podejrzenie podpalenia bloku mieszkalnego

Służby ratunkowe zostały zaalarmowane w środę wieczorem do pożaru w bloku mieszkalnym w Akalla w północno-zachodnim Sztokholmie. "Doszło do...

Mężczyzna znaleziony z ranami kłutymi na peronie metra

Mężczyzna z ranami kłutymi został znaleziony na peronie na stacji metra Skärmarbrink w południowym Sztokholmie. Mężczyzna został ugodzony...

Mężczyzna postrzelony przez policję w Botkyrka

Mężczyzna został ranny po tym, jak policja oddała do niego strzały podczas akcji w Alby, w gminie Botkyrka. "Społeczeństwo...

Mieszkańcy Sztokholmu są zdrowsi – chodź są duże różnice

Mieszkańcy Sztokholmu żyją dłużej, spada liczba palaczy i mniej osób umiera na zawały serca, udary i nowotwory. Jednak...