Kilka ciężarówek w wypadku – E4 zamknięta w pobliżu Rosersberg

Data:

Autostrada E4 została zamknięta w kierunku południowym na węźle Rosersberg w Sigtuna, na północ od Sztokholmu, po wypadku z udziałem kilku ciężarówek.

„Ma to duży wpływ na ruch, ponieważ jest całkowicie zamknięta.” – powiedział Per Fahlström, rzecznik policji w regionie Sztokholmu. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez helikopter pogotowia ratunkowego.

Trzy ciężarówki brały udział w wypadku, który miał miejsce krótko po godzinie 10.30. – „Mamy zderzenie tylne i jeden, który przekoziołkował i również brał udział w wypadku.” – powiedziała Josefin Lindblom, operator dowodzenia w służbach ratowniczych i kontynuuje:

„Jest całkowity zastój. Ciężarówki stoją obok siebie. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez helikopter pogotowia ratunkowego. Nie wiadomo, jakie ma obrażenia.”

W związku z prowadzonymi pracami ratowniczymi droga jest zamknięta. Co najmniej jedna z ciężarówek będzie musiała zostać odholowana z miejsca zdarzenia – podają służby ratunkowe.

Policja jest na miejscu zdarzenia, aby pomóc w zarządzaniu ruchem. Pojazdy jadące z północy są kierowane na zjazd Rosersberg. Korki są bardzo długie liczące kilka kilometrów, donosi radio P4.

Nie ma prognozy, kiedy ruch zostanie ponownie otwarty. Policja wszczęła wstępne dochodzenie w sprawie rażącego zaniedbania w ruchu drogowym i spowodowania obrażeń ciała.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Wizz Air rozpoczyna działalność na lotnisku Arlanda – może to być poważny cios dla Skavsty.

Europejska tania linia lotnicza Wizz Air kontynuuje ekspansję i teraz celuje w największe szwedzkie lotnisko. Od 31 października...

Trzy osoby ranne w eksplozji w bloku mieszkalnym

Trzy dorosłe osoby zostały ranne w wyniku eksplozji w budynku mieszkalnym w dzielnicy Hässelby w zachodniej części Sztokholmu.Detonacja...

Biuro paszportowe Arlanda zostaje zamknięte

Zmiany w Wydawaniu Paszportów Tymczasowych na Lotnisku Arlanda Podróżujący z lotniska Arlanda w Sztokholmie powinni pilnie sprawdzić ważność swoich...

Pożar w Bredäng: 12 osób hospitalizowanych

W niedzielną noc mieszkańcy Bredäng w południowo-zachodniej części Sztokholmu doświadczyli przerażającego zdarzenia. W jednym z siedmiopiętrowych bloków mieszkalnych...