Kilka samochodów spalonych w Hammarby sjöstad

Data:

Kilka samochodów i elektrycznych skuterów zostało podpalonych w Hammarby sjöstad w Sztokholmie. „To podpalenie, widziano ludzi podpalających je” – powiedział Daniel Wikdahl z policji.

Policja otrzymała alarm o godzinie 22:35 w poniedziałek. W Hammarby sjöstad podpalono kilka samochodów i elektrycznych skuterów.

Wcześnie policja otrzymała informację, że podpalono dwa do trzech samochodów, ale dokładna liczba nie była wówczas jasna. „Ktoś podpalił kilka samochodów” – mówi Daniel Wikdahl, rzecznik prasowy sztokholmskiej policji.

Policja podejrzewa, że pożary to podpalenia – widziano jedną lub więcej osób, które je wzniecały. W związku z pożarami słyszano również huki, dodał Daniel Wikdahl.

„Wydaje się, że słyszeliśmy huk, ale niekoniecznie musi to być to, co spowodowało pożar. Może też huknąć, gdy samochód zaczyna się palić” – stwierdził policyjny rzecznik.

Incydent jest badany jako podpalenie. „Pożar został już ugaszony, a droga zostanie uprzątnięta, ponieważ z samochodów wyciekł olej,” powiedział Oscar Davila, operator zarządzający w Räddningscentral Mitt.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Wizz Air rozpoczyna działalność na lotnisku Arlanda – może to być poważny cios dla Skavsty.

Europejska tania linia lotnicza Wizz Air kontynuuje ekspansję i teraz celuje w największe szwedzkie lotnisko. Od 31 października...

Trzy osoby ranne w eksplozji w bloku mieszkalnym

Trzy dorosłe osoby zostały ranne w wyniku eksplozji w budynku mieszkalnym w dzielnicy Hässelby w zachodniej części Sztokholmu.Detonacja...

Biuro paszportowe Arlanda zostaje zamknięte

Zmiany w Wydawaniu Paszportów Tymczasowych na Lotnisku Arlanda Podróżujący z lotniska Arlanda w Sztokholmie powinni pilnie sprawdzić ważność swoich...

Pożar w Bredäng: 12 osób hospitalizowanych

W niedzielną noc mieszkańcy Bredäng w południowo-zachodniej części Sztokholmu doświadczyli przerażającego zdarzenia. W jednym z siedmiopiętrowych bloków mieszkalnych...