Kilka samochodów spalonych w Hammarby sjöstad

Data:

Kilka samochodów i elektrycznych skuterów zostało podpalonych w Hammarby sjöstad w Sztokholmie. „To podpalenie, widziano ludzi podpalających je” – powiedział Daniel Wikdahl z policji.

Policja otrzymała alarm o godzinie 22:35 w poniedziałek. W Hammarby sjöstad podpalono kilka samochodów i elektrycznych skuterów.

Wcześnie policja otrzymała informację, że podpalono dwa do trzech samochodów, ale dokładna liczba nie była wówczas jasna. „Ktoś podpalił kilka samochodów” – mówi Daniel Wikdahl, rzecznik prasowy sztokholmskiej policji.

Policja podejrzewa, że pożary to podpalenia – widziano jedną lub więcej osób, które je wzniecały. W związku z pożarami słyszano również huki, dodał Daniel Wikdahl.

„Wydaje się, że słyszeliśmy huk, ale niekoniecznie musi to być to, co spowodowało pożar. Może też huknąć, gdy samochód zaczyna się palić” – stwierdził policyjny rzecznik.

Incydent jest badany jako podpalenie. „Pożar został już ugaszony, a droga zostanie uprzątnięta, ponieważ z samochodów wyciekł olej,” powiedział Oscar Davila, operator zarządzający w Räddningscentral Mitt.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Atak nożownika w Upplands Väsby: Mężczyzna poważnie ranny, sprawca aresztowany

Późny wieczór w poniedziałek przyniósł przerażające chwile mieszkańcom Upplands Väsby, gdy w budynku socjalnym w dzielnicy Odenslunda doszło...

Aresztowanie na lotnisku Arlanda: rzadkie znalezisko w bagażu podróżnego

Na lotnisku Arlanda doszło do niecodziennego zatrzymania 60-letniego mężczyzny, który próbował opuścić kraj z bagażem wypełnionym sztabkami złota...

Czesław Mozil w Sztokholmie

Po sześcioletniej przerwie Czesław Mozil wraca z koncertami do Szwecji ze swoim solowym repertuarem! Tym razem obok piosenek...

Tragedia w hotelu: Czterech mężczyzn aresztowanych za gwałt

Wczoraj wieczorem w hotelu w Solnej doszło do szokującego zdarzenia. Czterech mężczyzn w wieku 20 lat zostało aresztowanych...