Mężczyzna zastrzelony w Vällingby

Data:

Mężczyzna w wieku 20 lat zmarł po strzelaninie w centrum Vällingby. Dwie kolejne osoby są leczone w szpitalu, ale nie uważa się ich za poważnie rannych.

Trzech młodych mężczyzn trafiło do szpitala, gdzie obecnie jeden z nich zmarł. Wszyscy mieli rany postrzałowe. Pozostali nie są uważani za osoby w poważnym stanie.

Policja otoczyła kordonem miejsce zbrodni, które znajduje się w pobliżu wejścia do metra w centrum miasta, i będzie przeglądać kamery w okolicy. Żadna osoba nie została aresztowana.

„Na miejscu mamy kilka różnych zasobów, w tym patrole z psami i helikopter. Teraz chodzi zarówno o odwzorowanie przebiegu wydarzeń, jak i poszukiwanie podejrzanych sprawców.” – powiedziała Helena Boström Thomas, rzecznik prasowy policji.

Policja przyjrzy się również, czy incydent ma jakikolwiek związek z ubiegłotygodniowymi aktami przemocy w rejonie Sztokholmu.

„Oczywiście szukamy powiązań z innymi zdarzeniami. Ale czy są one rzeczywiście powiązane, jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć” – dodała Helena Boström Thomas.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Atak nożownika w Upplands Väsby: Mężczyzna poważnie ranny, sprawca aresztowany

Późny wieczór w poniedziałek przyniósł przerażające chwile mieszkańcom Upplands Väsby, gdy w budynku socjalnym w dzielnicy Odenslunda doszło...

Aresztowanie na lotnisku Arlanda: rzadkie znalezisko w bagażu podróżnego

Na lotnisku Arlanda doszło do niecodziennego zatrzymania 60-letniego mężczyzny, który próbował opuścić kraj z bagażem wypełnionym sztabkami złota...

Czesław Mozil w Sztokholmie

Po sześcioletniej przerwie Czesław Mozil wraca z koncertami do Szwecji ze swoim solowym repertuarem! Tym razem obok piosenek...

Tragedia w hotelu: Czterech mężczyzn aresztowanych za gwałt

Wczoraj wieczorem w hotelu w Solnej doszło do szokującego zdarzenia. Czterech mężczyzn w wieku 20 lat zostało aresztowanych...