NK w Sztokholmie odsłania wystawę świąteczną: Bajka napisana przez sztuczną inteligencję

Data:

Dom Handlowy NK (Nordiska Kompaniet) w Sztokholmie odsłonił swoje tegoroczne dekoracje bożonarodzeniowe, wprowadzając mieszkańców miasta w świąteczny nastrój. Tegoroczna wystawa, będąca głównym wydarzeniem NK od 1915 roku, ma wyjątkowy charakter, ponieważ jej motyw przewodni, „Polowanie na świątecznego magika”, został stworzony przy pomocy sztucznej inteligencji.

W niedzielę, na ulicy Hamngatan, zgromadziła się długa kolejka entuzjastów, którzy chcieli jako pierwsi zobaczyć tradycyjną świąteczną wystawę. Karin Wickberg, Marketing Manager w NK, opisuje to wydarzenie jako „Wigilię” domu handlowego, podkreślając jego znaczenie i emocje, jakie wywołuje wśród mieszkańców Sztokholmu.

W tym roku NK postanowił eksperymentować, tworząc wyjątkową historię świąteczną z elementami fantazji. Historia „Polowanie na świątecznego magika”, napisana z pomocą sztucznej inteligencji, stanowi centralny element świątecznej wystawy. Ta nowoczesna interpretacja tradycji świątecznych dodaje wyjątkowego wymiaru do świątecznych dekoracji NK.

Przygotowania do wystawy świątecznej w NK trwają przez cały rok, rozpoczynając się już w styczniu. Organizatorzy dbają o każdy detal, aby stworzyć magiczną atmosferę i zapewnić niezapomniane wrażenia dla odwiedzających.

To wydarzenie jest nie tylko atrakcją dla mieszkańców Sztokholmu, ale także ważnym elementem świątecznej tradycji, łączącym klasykę z nowoczesnością. Odsłonięcie świątecznej wystawy w NK co roku przyciąga tłumy, a tegoroczna innowacyjna narracja z pewnością zostanie zapamiętana jako wyjątkowa i nowatorska.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Pożar zniszczył pizzerię w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego pożaru w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby, który...

Strzelanina w Bredäng: Mężczyzna poważnie ranny, sprawcy na wolności

Wczesnym rankiem w Bredäng, południowym przedmieściu Sztokholmu, doszło do brutalnego ataku, w wyniku którego mężczyzna został poważnie ranny....

Słońce przyczyną zakłóceń w ruchu metra w Sztokholmie

Wysoka temperatura i intensywne słońce przysporzyły znacznych problemów komunikacyjnych na zielonej linii metra w Sztokholmie, szczególnie w kierunku...

Nowe osiedle przy wodzie wzbogacą krajobraz Sztokholmu

W dynamicznie rozwijającym się centrum Sztokholmu, na północno-zachodnim krańcu wyspy, rusza budowa nowych mieszkań przy plaży, które mają...