Wiele autobusów SL odwołanych w Nacka i Värmdö

Data:

Duże ilości śniegu spadło w całym regionie Sztokholm. W środę rano odwołane są prawie wszystkie linie autobusowe w Nacka, Värmdö i Norrtälje.

W ostatnich kilku godzinach w Sztokholmie spadły duże ilości śniegu. Poważnie opóźnione są usługi autobusowe. W sumie odwołano ponad 60 kursów autobusowych.

„To trochę wyzwanie dla autobusów komunikacji miejskiej w Sztokholmie w tej chwili. Szczególnie w Nacka/Värmdö, gdzie odwołaliśmy cały ruch z wyjątkiem głównych linii 471-474, mówi Andreas Strömberg, rzecznik prasowy SL.

Praktycznie wszystkie autobusy zostały odwołane również w Norrtälje. Jest sześć linii, a pozostałe zostały odwołane. „To obszary najbliżej wybrzeża, gdzie wydaje się, że było najwięcej opadów w postaci śniegu i wiatru” – mówi Andreas Strömberg.

A w środę są opóźnienia we wszystkich połączeniach autobusowych w Sztokholmie. Autobusy kursują z wyjątkiem najbardziej dotkniętych obszarów, jak podaje SL, ale ruch jest powolny.

„Dziś jeździ się znacznie wolniej, po prostu. W wielu miejscach jest ślisko. Jeśli więc jesteś dziś podróżnym, musisz mieć świadomość, że zajmie to trochę czasu. Dobrze jest, jeśli wyjeżdżasz odpowiednio wcześnie i śledzisz nasze kanały informacyjne o ruchu drogowym. „

Ale aplikacja SL zawiodła w środę rano. „W tej chwili jest duży nacisk na aplikację SL ze względu na ekstremalną pogodę” – informuje SL.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Pożar zniszczył pizzerię w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego pożaru w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby, który...

Strzelanina w Bredäng: Mężczyzna poważnie ranny, sprawcy na wolności

Wczesnym rankiem w Bredäng, południowym przedmieściu Sztokholmu, doszło do brutalnego ataku, w wyniku którego mężczyzna został poważnie ranny....

Słońce przyczyną zakłóceń w ruchu metra w Sztokholmie

Wysoka temperatura i intensywne słońce przysporzyły znacznych problemów komunikacyjnych na zielonej linii metra w Sztokholmie, szczególnie w kierunku...

Nowe osiedle przy wodzie wzbogacą krajobraz Sztokholmu

W dynamicznie rozwijającym się centrum Sztokholmu, na północno-zachodnim krańcu wyspy, rusza budowa nowych mieszkań przy plaży, które mają...