Strzały w Skärholmen: Dwudziestolatkowie zostali postrzeleni na ulicy

Data:

Mężczyzna i kobieta w wieku 20 lat zostali postrzeleni na zewnątrz w dzielnicy Skärholmen na południu Sztokholmu. Według informacji podanych przez policję, oboje zostali przewiezieni do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Alarm o strzelaninie wpłynął o godzinie 23:36 w środę późnym wieczorem. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się jednostki policyjne, które zabezpieczyły teren i rozpoczęły dochodzenie.

Helena Boström Thomas, rzeczniczka policji, potwierdziła obecność wielu świadków na miejscu tragedii. „Rozmawiamy z tymi osobami, aby zdobyć jak najwięcej informacji” – powiedziała. „Dokonaliśmy pewnych ustaleń na miejscu zdarzenia i prowadzimy wstępne dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa”.

Miejsce, gdzie doszło do strzelaniny, zostało odgrodzone w celu przeprowadzenia dochodzenia technicznego, które ma na celu zebranie istotnych śladów i dowodów.

Policja apeluje do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, by skontaktowali się z nimi i przyczynili się do śledztwa.

Śledztwo w sprawie strzelaniny wciąż trwa, a policja mobilizuje wszystkie dostępne zasoby w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego incydentu.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Podejrzana niebezpieczna substancja w Kungsholmen: Akcja służb ratunkowych

Wczesnym rankiem dzielnica Kungsholmen w Sztokholmie stała się miejscem intensywnej akcji policyjnej i ratunkowej po zgłoszeniu obecności podejrzanej...

Blokady w Täby – Roslagsbanan odwołany po znalezieniu podejrzanego przedmiotu

W sobotę rano policja otoczyła kordonem obszar w Roslags-Näsby, w Täby na północ od Sztokholmu, po znalezieniu podejrzanego...

Utrudnienia w transporcie publicznym w Sztokholmie podczas wakacji

Lato i wakacje przynoszą ze sobą istotne zmiany w funkcjonowaniu systemu transportu publicznego w Sztokholmie. Od 21 czerwca...

SL w obliczu kryzysu finansowego: deficyt budżetowy i groźba dalszych cięć

Sztokholmska Administracja Transportu (SL) staje przed poważnym kryzysem finansowym, z prognozowanym deficytem budżetowym w wysokości 1,3 miliarda koron...