Strzały w Skärholmen: Dwudziestolatkowie zostali postrzeleni na ulicy

Data:

Mężczyzna i kobieta w wieku 20 lat zostali postrzeleni na zewnątrz w dzielnicy Skärholmen na południu Sztokholmu. Według informacji podanych przez policję, oboje zostali przewiezieni do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Alarm o strzelaninie wpłynął o godzinie 23:36 w środę późnym wieczorem. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się jednostki policyjne, które zabezpieczyły teren i rozpoczęły dochodzenie.

Helena Boström Thomas, rzeczniczka policji, potwierdziła obecność wielu świadków na miejscu tragedii. „Rozmawiamy z tymi osobami, aby zdobyć jak najwięcej informacji” – powiedziała. „Dokonaliśmy pewnych ustaleń na miejscu zdarzenia i prowadzimy wstępne dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa”.

Miejsce, gdzie doszło do strzelaniny, zostało odgrodzone w celu przeprowadzenia dochodzenia technicznego, które ma na celu zebranie istotnych śladów i dowodów.

Policja apeluje do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, by skontaktowali się z nimi i przyczynili się do śledztwa.

Śledztwo w sprawie strzelaniny wciąż trwa, a policja mobilizuje wszystkie dostępne zasoby w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego incydentu.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Ryanair rozszerza ofertę z Sztokholmu dodając nowe trasy

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły rozszerzenie swojej oferty lotów z lotniska Arlanda w Sztokholmie, wprowadzając nowe połączenia do Wilna...

Odwrót trendu: Sztokholm odzyskuje popularność po pandemii

Stolica Szwecji, odnotowuje pozytywną zmianę w trendach migracyjnych, odwracając tendencję ostatnich lat, kiedy to więcej osób opuszczało region...

Mieszkania na lotnisku Bromma mogą kosztować Sztokholm miliardy

W ostatnim oświadczeniu, które zaszokowało wielu mieszkańców i interesariuszy, Karin Wanngård, pełniąca rolę komisarza ds. finansów, poinformowała o...

Fala pożarów wstrząsa Sztokholmem: Seria zdarzeń pogarsza sytuację bezpieczeństwa

W późnych godzinach wieczornych i nocnych Sztokholm zmagał się z serią poważnych pożarów, które wywołały niepokój wśród mieszkańców...