Strzały w Skärholmen: Dwudziestolatkowie zostali postrzeleni na ulicy

Data:

Mężczyzna i kobieta w wieku 20 lat zostali postrzeleni na zewnątrz w dzielnicy Skärholmen na południu Sztokholmu. Według informacji podanych przez policję, oboje zostali przewiezieni do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Alarm o strzelaninie wpłynął o godzinie 23:36 w środę późnym wieczorem. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się jednostki policyjne, które zabezpieczyły teren i rozpoczęły dochodzenie.

Helena Boström Thomas, rzeczniczka policji, potwierdziła obecność wielu świadków na miejscu tragedii. „Rozmawiamy z tymi osobami, aby zdobyć jak najwięcej informacji” – powiedziała. „Dokonaliśmy pewnych ustaleń na miejscu zdarzenia i prowadzimy wstępne dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa”.

Miejsce, gdzie doszło do strzelaniny, zostało odgrodzone w celu przeprowadzenia dochodzenia technicznego, które ma na celu zebranie istotnych śladów i dowodów.

Policja apeluje do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, by skontaktowali się z nimi i przyczynili się do śledztwa.

Śledztwo w sprawie strzelaniny wciąż trwa, a policja mobilizuje wszystkie dostępne zasoby w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego incydentu.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Wizz Air rozpoczyna działalność na lotnisku Arlanda – może to być poważny cios dla Skavsty.

Europejska tania linia lotnicza Wizz Air kontynuuje ekspansję i teraz celuje w największe szwedzkie lotnisko. Od 31 października...

Trzy osoby ranne w eksplozji w bloku mieszkalnym

Trzy dorosłe osoby zostały ranne w wyniku eksplozji w budynku mieszkalnym w dzielnicy Hässelby w zachodniej części Sztokholmu.Detonacja...

Biuro paszportowe Arlanda zostaje zamknięte

Zmiany w Wydawaniu Paszportów Tymczasowych na Lotnisku Arlanda Podróżujący z lotniska Arlanda w Sztokholmie powinni pilnie sprawdzić ważność swoich...

Pożar w Bredäng: 12 osób hospitalizowanych

W niedzielną noc mieszkańcy Bredäng w południowo-zachodniej części Sztokholmu doświadczyli przerażającego zdarzenia. W jednym z siedmiopiętrowych bloków mieszkalnych...