Duży pożar w Nacka – trzy osoby trafiły do szpitala

Data:

W poniedziałek wieczorem w warsztacie w bloku w Nacka w Sztokholmie wybuchł pożar. 40 strażaków pracowało nad ugaszeniem ognia, a cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Policja bada to zdarzenie jako podpalenie.

O 21:29 służby ratunkowe otrzymały alarm o pożarze w Henriksdalsringen w Nacka. Pożar wybuchł w warsztacie w budynku mieszkalnym.

„Pali się otwartym płomieniem i jest silny dym”, powiedział początkowo oficer prowadzący służb ratowniczych, Andreas Blomquist.

W nocy poinformowano, że trzy osoby zostały zabrane do szpitala z obrażeniami od dymu. Mówi się, że jedna z osób jest poważnie ranna.

Policja miała kilka jednostek na miejscu w nocy i napisała we wtorek rano, że incydent będzie badany jako podpalenie. Obecnie nie ma podejrzanego.

Przy pożarze pracowało 40 strażaków, pożar został ugaszony o godzinie trzeciej w nocy.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Pożar zniszczył pizzerię w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego pożaru w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby, który...

Strzelanina w Bredäng: Mężczyzna poważnie ranny, sprawcy na wolności

Wczesnym rankiem w Bredäng, południowym przedmieściu Sztokholmu, doszło do brutalnego ataku, w wyniku którego mężczyzna został poważnie ranny....

Słońce przyczyną zakłóceń w ruchu metra w Sztokholmie

Wysoka temperatura i intensywne słońce przysporzyły znacznych problemów komunikacyjnych na zielonej linii metra w Sztokholmie, szczególnie w kierunku...

Nowe osiedle przy wodzie wzbogacą krajobraz Sztokholmu

W dynamicznie rozwijającym się centrum Sztokholmu, na północno-zachodnim krańcu wyspy, rusza budowa nowych mieszkań przy plaży, które mają...