Duży pożar w Nacka – trzy osoby trafiły do szpitala

Data:

W poniedziałek wieczorem w warsztacie w bloku w Nacka w Sztokholmie wybuchł pożar. 40 strażaków pracowało nad ugaszeniem ognia, a cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Policja bada to zdarzenie jako podpalenie.

O 21:29 służby ratunkowe otrzymały alarm o pożarze w Henriksdalsringen w Nacka. Pożar wybuchł w warsztacie w budynku mieszkalnym.

„Pali się otwartym płomieniem i jest silny dym”, powiedział początkowo oficer prowadzący służb ratowniczych, Andreas Blomquist.

W nocy poinformowano, że trzy osoby zostały zabrane do szpitala z obrażeniami od dymu. Mówi się, że jedna z osób jest poważnie ranna.

Policja miała kilka jednostek na miejscu w nocy i napisała we wtorek rano, że incydent będzie badany jako podpalenie. Obecnie nie ma podejrzanego.

Przy pożarze pracowało 40 strażaków, pożar został ugaszony o godzinie trzeciej w nocy.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Samolot na lotnisku Arlanda musiał zawrócić po zderzeniu z ptakiem

Samolot pasażerski lecący do Nowego Jorku zderzył się z ptakiem krótko po starcie z Arlandy. W związku z...

Komisja wypadkowa bada wykolejony pociąg przy lotnisku Arlanda

W poniedziałek rano Szwedzka Komisja Badania Wypadków podjęła formalną decyzję o wszczęciu dochodzenia w sprawie incydentu z udziałem...

Jedna osoba poważnie ranna w pożarze mieszkania

Jedna osoba została ranna w pożarze mieszkania w Bredäng na południu Sztokholmu, donosi gazeta Aftonbladet. Alarm o pożarze w...

Przedmiot spadł z dużej wysokości – osoba poważnie ranna

Jedna osoba została poważnie ranna w wypadku w miejscu pracy w Solna. "Osoba została uderzona przez duży przedmiot, który...