Mężczyzna zabity po interwencji policji w Solna

Data:

Mężczyzna rzekomo atakował ludzi i pojazdy w Solna w sobotę rano. Funkcjonariusz policji, który interweniował na miejscu zdarzenia, został lekko ranny. Policja ogłosiła później, że agresywny mężczyzna zmarł.

Około godziny 07:30 policja otrzymała zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie. Na miejscu doszło do sprzeczki, która doprowadziła do obrażeń policjanta.

„W związku z interwencją policjant został zaatakowany narzędziem. Policjant musiał skorzystać z pomocy medycznej”, poinformował rzecznik policji Mats Eriksson.

Podejrzany mężczyzna później zasłabł i został przewieziony do szpitala, podczas gdy miejsce zdarzenia zostało odgrodzone w celu przeprowadzenia dochodzenia technicznego.

Na miejscu przeprowadzono resuscytację krążeniowo-oddechową
Policja ogłosiła później, że mężczyzna zmarł. Krewni zostali poinformowani, a incydent zostanie teraz zbadany przez prokuraturę.

„Mężczyzna gonił kogoś i straszył ludzi. Udaliśmy się na miejsce zdarzenia i próbowaliśmy zapanować nad mężczyzną. Doszło do zatrzymania akcji serca, policja i służby ratunkowe rozpoczęły resuscytację krążeniowo-oddechową, a następnie stwierdzono zgon” – powiedział Mats Eriksson.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Atak nożownika w Upplands Väsby: Mężczyzna poważnie ranny, sprawca aresztowany

Późny wieczór w poniedziałek przyniósł przerażające chwile mieszkańcom Upplands Väsby, gdy w budynku socjalnym w dzielnicy Odenslunda doszło...

Aresztowanie na lotnisku Arlanda: rzadkie znalezisko w bagażu podróżnego

Na lotnisku Arlanda doszło do niecodziennego zatrzymania 60-letniego mężczyzny, który próbował opuścić kraj z bagażem wypełnionym sztabkami złota...

Czesław Mozil w Sztokholmie

Po sześcioletniej przerwie Czesław Mozil wraca z koncertami do Szwecji ze swoim solowym repertuarem! Tym razem obok piosenek...

Tragedia w hotelu: Czterech mężczyzn aresztowanych za gwałt

Wczoraj wieczorem w hotelu w Solnej doszło do szokującego zdarzenia. Czterech mężczyzn w wieku 20 lat zostało aresztowanych...