Norwegian z dużym wzrostem pasażerów

Data:

Norwegian, który dysponuje dużą flotą na lotnisku Arlanda, poinformował o gwałtownym wzroście liczby pasażerów w listopadzie – w sumie 1,4 miliona pasażerów w regionie nordyckim, co stanowi wzrost o 37%. Współczynnik kabiny wynosi prawie 80 procent.

„Jesteśmy zadowoleni z danych o ruchu i rozwoju wyników. Cieszymy się również, że w ubiegłym miesiącu 1,4 mln pasażerów zdecydowało się na podróż z nami. Pomimo tego, że jesteśmy teraz poza sezonem, nadal obserwujemy duży popyt na podróże lotnicze, szczególnie do popularnych miejsc związanych ze słońcem i plażą. Jestem szczególnie zadowolony z punktualności w listopadzie, która jest najlepsza w roku. Jest to zasługa naszych utalentowanych i oddanych współpracowników, którzy każdego dnia robią wszystko, aby zadbać o naszych klientów” – poinformował Prezes Zarządu Norwegian Geir Karlsen.

Norwegian twierdzi, że popyt na podróże lotnicze pozostaje silny, a jednocześnie zabezpieczył 15 procent paliwa, którego potrzebuje w 2023 roku.

„Patrząc w przyszłość, widzimy nadal silny popyt na podróże lotnicze, zwłaszcza na cieplejsze kraje. Niedawno uruchomiliśmy kilka nowych tras do miejsc w całej Europie i z niecierpliwością czekamy, aby powitać zarówno pasażerów, jak i nowych współpracowników w tym, jak sądzimy, pracowitym lecie 2023 roku. – kontynuuje Geir Karlsen.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Czterech mężczyzn aresztowanych w związku z wybuchami w Sztokholmie

W czwartek po południu aresztowano czterech mężczyzn w wieku od 17 do 30 lat pod zarzutem posiadania materiałów...

Strzelanie w Södertälje

W nocy padło kilka strzałów w stronę drzwi mieszkania na Storgatan w Södertälje. Alarm dotarł do policji o godzinie...

SJ uruchamia nocny pociąg do Berlina

SJ z dniem 31 marca przedłuża nocne połączenie kolejowe Euronight z Hamburga do Berlina, podaje spółka kolejowa w...

Tysiąc nowych miejsc pracy wraz z rozwojem lotniska Arlanda

Rozbudowa lotniska Arlanda, z kilkoma nowymi liniami lotniczymi i wieloma nowymi firmami, które zdecydowały się na założenie działalności...