Przewrócona przyczepa zablokowała autostradę E4 w kierunku Arlandy

Data:

Ruch między Sztokholmem a Uppsalą jest wstrzymany po wypadku z udziałem ciężarówki i kilku samochodów. Do wypadku doszło wczesnym rankiem na drodze E4 pomiędzy węzłami Rosersberg i Stora Wäsby, na północ od Sztokholmu.

Wypadek został zgłoszony o godzinie 05:28 i dotyczył samochodu ciężarowego z przyczepą, który przewrócił się i leży na drodze.

„Nie wiem, dlaczego ciężarówka zjechała z drogi, ale podejrzewam, że jest ślisko.” – powiedział Mats Eriksson, rzecznik sztokholmskiej policji.

Mówi się, że kilka samochodów osobowych również uczestniczyło w kraksie, a droga jest zamknięta w kierunku północnym ma być zamknięta przez jakiś czas.

Policja nie otrzymała żadnych informacji o obrażeniach ani o tym, że ktoś musiał zostać przewieziony do szpitala. „Według mojej wiedzy nie ma rannych, ale w kierunku północnym na węźle Rosersberg ruch jest całkowite zatrzymany.” – dodaje Mats Eriksson.

Zmotoryzowanym zmierzającym dziś rano na północ w kierunku Uppsali zaleca się korzystanie z innych dróg. Według prognozy Trafikverket droga będzie zamknięta do 9:30 rano.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Samolot na lotnisku Arlanda musiał zawrócić po zderzeniu z ptakiem

Samolot pasażerski lecący do Nowego Jorku zderzył się z ptakiem krótko po starcie z Arlandy. W związku z...

Komisja wypadkowa bada wykolejony pociąg przy lotnisku Arlanda

W poniedziałek rano Szwedzka Komisja Badania Wypadków podjęła formalną decyzję o wszczęciu dochodzenia w sprawie incydentu z udziałem...

Jedna osoba poważnie ranna w pożarze mieszkania

Jedna osoba została ranna w pożarze mieszkania w Bredäng na południu Sztokholmu, donosi gazeta Aftonbladet. Alarm o pożarze w...

Przedmiot spadł z dużej wysokości – osoba poważnie ranna

Jedna osoba została poważnie ranna w wypadku w miejscu pracy w Solna. "Osoba została uderzona przez duży przedmiot, który...