Przewrócona przyczepa zablokowała autostradę E4 w kierunku Arlandy

Data:

Ruch między Sztokholmem a Uppsalą jest wstrzymany po wypadku z udziałem ciężarówki i kilku samochodów. Do wypadku doszło wczesnym rankiem na drodze E4 pomiędzy węzłami Rosersberg i Stora Wäsby, na północ od Sztokholmu.

Wypadek został zgłoszony o godzinie 05:28 i dotyczył samochodu ciężarowego z przyczepą, który przewrócił się i leży na drodze.

„Nie wiem, dlaczego ciężarówka zjechała z drogi, ale podejrzewam, że jest ślisko.” – powiedział Mats Eriksson, rzecznik sztokholmskiej policji.

Mówi się, że kilka samochodów osobowych również uczestniczyło w kraksie, a droga jest zamknięta w kierunku północnym ma być zamknięta przez jakiś czas.

Policja nie otrzymała żadnych informacji o obrażeniach ani o tym, że ktoś musiał zostać przewieziony do szpitala. „Według mojej wiedzy nie ma rannych, ale w kierunku północnym na węźle Rosersberg ruch jest całkowite zatrzymany.” – dodaje Mats Eriksson.

Zmotoryzowanym zmierzającym dziś rano na północ w kierunku Uppsali zaleca się korzystanie z innych dróg. Według prognozy Trafikverket droga będzie zamknięta do 9:30 rano.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Szwedzcy politycy chcą wprowadzić wyjątkową strefę – do imprezowania

Politycy z partii Moderaterna chcą utworzenia specjalnej strefy promującej życie kulturalne w Sztokholmie. Ich celem jest przyciągnięcie większej...

Pożar zniszczył pizzerię w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego pożaru w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby, który...

Strzelanina w Bredäng: Mężczyzna poważnie ranny, sprawcy na wolności

Wczesnym rankiem w Bredäng, południowym przedmieściu Sztokholmu, doszło do brutalnego ataku, w wyniku którego mężczyzna został poważnie ranny....

Słońce przyczyną zakłóceń w ruchu metra w Sztokholmie

Wysoka temperatura i intensywne słońce przysporzyły znacznych problemów komunikacyjnych na zielonej linii metra w Sztokholmie, szczególnie w kierunku...