Przewrócona przyczepa zablokowała autostradę E4 w kierunku Arlandy

Data:

Ruch między Sztokholmem a Uppsalą jest wstrzymany po wypadku z udziałem ciężarówki i kilku samochodów. Do wypadku doszło wczesnym rankiem na drodze E4 pomiędzy węzłami Rosersberg i Stora Wäsby, na północ od Sztokholmu.

Wypadek został zgłoszony o godzinie 05:28 i dotyczył samochodu ciężarowego z przyczepą, który przewrócił się i leży na drodze.

„Nie wiem, dlaczego ciężarówka zjechała z drogi, ale podejrzewam, że jest ślisko.” – powiedział Mats Eriksson, rzecznik sztokholmskiej policji.

Mówi się, że kilka samochodów osobowych również uczestniczyło w kraksie, a droga jest zamknięta w kierunku północnym ma być zamknięta przez jakiś czas.

Policja nie otrzymała żadnych informacji o obrażeniach ani o tym, że ktoś musiał zostać przewieziony do szpitala. „Według mojej wiedzy nie ma rannych, ale w kierunku północnym na węźle Rosersberg ruch jest całkowite zatrzymany.” – dodaje Mats Eriksson.

Zmotoryzowanym zmierzającym dziś rano na północ w kierunku Uppsali zaleca się korzystanie z innych dróg. Według prognozy Trafikverket droga będzie zamknięta do 9:30 rano.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Ryanair rozszerza ofertę z Sztokholmu dodając nowe trasy

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły rozszerzenie swojej oferty lotów z lotniska Arlanda w Sztokholmie, wprowadzając nowe połączenia do Wilna...

Odwrót trendu: Sztokholm odzyskuje popularność po pandemii

Stolica Szwecji, odnotowuje pozytywną zmianę w trendach migracyjnych, odwracając tendencję ostatnich lat, kiedy to więcej osób opuszczało region...

Mieszkania na lotnisku Bromma mogą kosztować Sztokholm miliardy

W ostatnim oświadczeniu, które zaszokowało wielu mieszkańców i interesariuszy, Karin Wanngård, pełniąca rolę komisarza ds. finansów, poinformowała o...

Fala pożarów wstrząsa Sztokholmem: Seria zdarzeń pogarsza sytuację bezpieczeństwa

W późnych godzinach wieczornych i nocnych Sztokholm zmagał się z serią poważnych pożarów, które wywołały niepokój wśród mieszkańców...