Przewrócona przyczepa zablokowała autostradę E4 w kierunku Arlandy

Data:

Ruch między Sztokholmem a Uppsalą jest wstrzymany po wypadku z udziałem ciężarówki i kilku samochodów. Do wypadku doszło wczesnym rankiem na drodze E4 pomiędzy węzłami Rosersberg i Stora Wäsby, na północ od Sztokholmu.

Wypadek został zgłoszony o godzinie 05:28 i dotyczył samochodu ciężarowego z przyczepą, który przewrócił się i leży na drodze.

„Nie wiem, dlaczego ciężarówka zjechała z drogi, ale podejrzewam, że jest ślisko.” – powiedział Mats Eriksson, rzecznik sztokholmskiej policji.

Mówi się, że kilka samochodów osobowych również uczestniczyło w kraksie, a droga jest zamknięta w kierunku północnym ma być zamknięta przez jakiś czas.

Policja nie otrzymała żadnych informacji o obrażeniach ani o tym, że ktoś musiał zostać przewieziony do szpitala. „Według mojej wiedzy nie ma rannych, ale w kierunku północnym na węźle Rosersberg ruch jest całkowite zatrzymany.” – dodaje Mats Eriksson.

Zmotoryzowanym zmierzającym dziś rano na północ w kierunku Uppsali zaleca się korzystanie z innych dróg. Według prognozy Trafikverket droga będzie zamknięta do 9:30 rano.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Czterech mężczyzn aresztowanych w związku z wybuchami w Sztokholmie

W czwartek po południu aresztowano czterech mężczyzn w wieku od 17 do 30 lat pod zarzutem posiadania materiałów...

Strzelanie w Södertälje

W nocy padło kilka strzałów w stronę drzwi mieszkania na Storgatan w Södertälje. Alarm dotarł do policji o godzinie...

SJ uruchamia nocny pociąg do Berlina

SJ z dniem 31 marca przedłuża nocne połączenie kolejowe Euronight z Hamburga do Berlina, podaje spółka kolejowa w...

Tysiąc nowych miejsc pracy wraz z rozwojem lotniska Arlanda

Rozbudowa lotniska Arlanda, z kilkoma nowymi liniami lotniczymi i wieloma nowymi firmami, które zdecydowały się na założenie działalności...