Birka Gotland: Viking Line ogłasza nowe rejsy na 2024 rok

Data:

W sierpniu firmy żeglugowe Viking Line i Gotlandsbolaget zaprezentowały nową wspólną inwestycję w ruch wycieczkowy między Sztokholmem, Mariehamn i Visby. Dziś ogłosiły, że premierowy rejs ze Sztokholmu do Mariehamn statkiem Birka Gotland wyruszy około Wielkanocy 2024 r. Wiosną i latem statek będzie również kursował przez Visby podczas wybranych rejsów. Następnie liczba miejsc docelowych będzie stopniowo rozszerzana w miesiącach letnich o kilka popularnych miejsc, takich jak Härnösand, Ystad, Bornholm i Ryga.

Nowa dyrektor generalna firmy, Susanne Kaarnimo-Knight, pracowała wcześniej jako dyrektor operacyjny ForSea, która obsługiwała ruch pasażerski między Helsingborgiem a Elsinore.

„W regionie istnieje duże zapotrzebowanie zarówno na krótsze, jak i dłuższe rejsy. Jesteśmy szczególnie dumni, że możemy zaprezentować możliwość udania się do pięknego Visby wiosną i latem, co daje podróżnym szansę odkrycia Gotlandii w jej najpiękniejszym wydaniu.” – poinformowała Susanne Kaarnimo-Knight.

Oferta rozrywkowa na pokładzie Birka Gotland będzie obejmować kilka restauracji, zakupy, spa i rozrywkę. Bilety na rejsy z Birka Gotland trafią do sprzedaży w styczniu 2024 roku.

„Wiemy, że wielu jest ciekawych wrażeń na pokładzie i nie możemy się doczekać, aby wkrótce przedstawić szczegóły.” dodała Susanne Kaarnimo-Knight.

Birka Gotland będzie obsługiwać połączenia z 78 szwedzkich lokalizacji, a rejsy będą sprzedawane zarówno za pośrednictwem nowej strony internetowej Birka Gotland, jak i kanałów Viking Line i Destination Gotland.

Schemat połączeń Birka Gotland 2024:
Sztokholm-Mariehamn-Sztokholm: codzienne rejsy z wyjątkiem następujących terminów

Sztokholm-Mariehamn-Visby-Mariehamn-Sztokholm: 31 rejsów w okresie od marca do sierpnia.

Sztokholm-Mariehamn-Härnösand-Sztokholm: 7 rejsów w maju, czerwcu i wrześniu.

Sztokholm-Mariehamn-Ryga-Sztokholm: 4 rejsy we wrześniu i grudniu.

Sztokholm-Mariehamn-Bornholm-Sztokholm: trzy rejsy w maju i sierpniu.

Sztokholm-Mariehamn-Ystad-Sztokholm: dwa rejsy w maju i sierpniu.

Polub nas

0FaniLubię

Udostępnij

spot_img

Artykuły powiązane

Szwedzcy politycy chcą wprowadzić wyjątkową strefę – do imprezowania

Politycy z partii Moderaterna chcą utworzenia specjalnej strefy promującej życie kulturalne w Sztokholmie. Ich celem jest przyciągnięcie większej...

Pożar zniszczył pizzerię w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do poważnego pożaru w centrum handlowym Sigma w Upplands Väsby, który...

Strzelanina w Bredäng: Mężczyzna poważnie ranny, sprawcy na wolności

Wczesnym rankiem w Bredäng, południowym przedmieściu Sztokholmu, doszło do brutalnego ataku, w wyniku którego mężczyzna został poważnie ranny....

Słońce przyczyną zakłóceń w ruchu metra w Sztokholmie

Wysoka temperatura i intensywne słońce przysporzyły znacznych problemów komunikacyjnych na zielonej linii metra w Sztokholmie, szczególnie w kierunku...